Długopisy reklamowe z nadrukiem

Dostać przychylność wyborców

Politycy za wszelką cenę łakną pozyskać stanowisko, na które kandydują. Prawda jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najważniejsze. To sondaże, ze słupkami poparcia, bądź jego brakiem- pobudzają u nich palpitacje serca. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- jak przekonać do siebie, potencjalnego wyborcę. Sposobów na to jest kilka: od tych racjonalnych, aż po te w największym stopniu niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych z pewnością da się zaliczyć plenerowe wyjazdy. W czasie takiego spotkania- kandydat na posła lub senatora, lansuje swój autorski program, który zamierza urzeczywistniać- w czasie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeśli natomiast są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- występuje w takim przypadku z ramienia partii. Drugą dosyć sensowną metodą, są wiece wyborcze. Planuje się je w plenerze, najlepiej o sporej przestrzeni. Wyborcy są częstowani różnorodnymi smakołykami z grilla a także innymi przysmakami. 
      W końcu mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł również wierzy, że takie sztuczki, choć troszkę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym rozmaite gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być bluzki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie ważne, liczy się jedynie to, żeby ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak zdarzyć, że gdy nie będą mieć pojęcia- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Zresztą, słowa w kampanii wyborczej ulatują- pozostają tylko twarze. Można uciec się do podstępu a przy tym udając akwizytora, nagabywać niezdecydowanych wyborców czy też zostawić im ulotki za wycieraczkami samochodów. Występuje niemniej jednak ryzyko, że świńskie zagrywki, tylko i wyłącznie ich zrażą i w ogólne nie pójdą do urn.